MÜYORBİR 12. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI HAKKINDA

HABERLER

MÜYORBİR 12. Olağan Genel Kurul Toplantısı Hakkında

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

Birliğimizin 12. Olağan Genel Kurul toplantısı, 21 Kasım 2023 Salı günü saat 10.00’da Birlik Merkezi olan Harbiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Dörtler Apt. No:42 Kat:2 Elmadağ Şişli/İstanbul adresinde (Davet Bildirimi ve Gündem Eki İçin Tıklayınız) davet metni Ek.1’ de belirtilen gündem çerçevesinde yapılacaktır.

Bu ilk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde, genel kurul ikinci toplantı 28 Kasım 2023 Salı günü saat 10.00’da Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi Halide Edip Adıvar Mahallesi Darülaceze Caddesi No:5 Şişli/ İstanbul adresinde yapılacaktır. Kayıtlar, 09:00’dan itibaren başlayacaktır.

Telif Hakları alanında Meslek Birlikleri Yönetmelik hükümleri bilgilerinize arz olunur.

  • Genel Kurul’a mutlaka katılmanızı  (MÜYORBİR Tüzük gereği mazeret belirtmeksizin  peş peşe 3 Genel Kurul toplantısına katılmayan üyenin üyeliği düşürülür), mazeretiniz sebebi ile genel kurula katılamayacak iseniz “mazeretinizi” yazılı ve imzalı şekilde Genel Kurul tarihinden önce MÜYORBİR’e bildirmenizi ya da oy kullanma yetkisine sahip başka bir üyeye NOTER ONAYLI VEKALETNAME (Vekaletname Metin Örneği İçin Buraya Tıklayınız) vererek Genel Kurul’da temsil edilmenizin gerektiğini önemle hatırlatırız.
  • Genel Kurul katılım/kayıt sırasında “kimlik” gösterilmesi zorunludur.

Genel Kurulumuza katılımınızı önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

MÜYORBİR – MÜZİK YORUMCULARI MESLEK BİRLİĞİ YÖNETİM KURULU

Davet Bildirimi ve Gündem Eki İçin Tıklayınız

× Bilgi Almak İster misiniz?