Zerrin Özer Hastaneye Kaldırıldı...

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Bitez beldesinde yaşayan Türk pop müziğinin ünlü ismi Zerrin Özer, yüksek tansiyon nedeniyle fenalaşınca kaldırıldığı Bodrum Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Zerrin Özer’in sıklıkla değişen yüksek tansiyonu nedeniyle iki gün müşahede altında tutulacağı öğrenildi.

Bodrum'un Bitez Beldesi'ndeki evinde yaşayan Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Zerrin Özer 'in fenalaştığı ve arkadaşlarının çağırdığı ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığı öğrenildi. Hastaneye getirilen Zerrin Özer'in yüksek tansiyon nedeni ile fenalaştığı, solunum sisteminde düzensizlik olduğu tespit edildi. Hastanenin kardiyoloji bölümünde müşahede altında tutulan ve tansiyonunun sık sık değişiklik gösterdiği öğrenilen Özer'in sağlık durumunun iyi olduğu iki gün hastanede tedavi altında tutulacağı öğrenildi. Hastane yetkilileri bugün (Cuma) öğle saatlerinde sanatçının sağlık durumu ile ilgili açıklama yapılabileceğini belirttiler.

Zerrin Özer son olarak 28 Ekim tarihinde Bodrum Azka Otel'de düzenlenen ve geliri engelli çocuklara bırakılan Cumhuriyet Balosu'nda sahneye çıkmıştı.

Sanatçıya Müyorbir ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz...

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.