Üç Ünlü Müzisyen Aynı Filmde!

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Müziğin önemli üç ismi aynı film için senfoni orkestrası eşliğinde bir araya geldi…

Ferhat Göçer sesiyle, Orhan Şallıel besteleriyle,  Hüsnü Şenlendirici klarnetiyle‘Sinyora Enrica İle İtalyan Olmak’ filmi için muhteşem şarkılara imza attılar.

18 Şubat’ta vizyona girerek sinema seyircisi ile buluşacak olan “Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak” filmi, oyuncuları, hikayesi ve görselliği ile olduğu kadar müziğiyle de ses getirecek.

“Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak” için bir araya gelen üç büyük isim Ferhat Göçer, Orhan Şallıel ve Hüsnü Şenlendirici, filmin özgün müzikleri için birlikte çalıştılar. Finlandiya ve Hollanda Senfoni orkestralarını yönettikten sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Devlet Senfoni ve Çukurova Devlet Senfoni orkestralarını yöneten ve halen Antalya Senfoni Orkestrası’nın şefi Orhan Şallıel’in bestelediği film müzikleri, senfoni orkestrası tarafından seslendirildi. Canlı performanslarda ise, Orhan Şallıel’in yönettiği senfoni orkestrasına, müziğimizin iki büyük ismi, ünlü sanatçı Ferhat Göçer ile klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici eşlik etti.

Bir dönemin efsanevi yıldızı Claudia Cardinale’nin başrolünü İsmail Hacıoğlu, Teoman Kumbaracıbaşı ve Lavinia Longhi ile paylaştığı ARES MEDIA’nın yapımcılığını üstlendiği “Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak” filminin müzikleri için bir araya gelen Orhan Şallıel, Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici, günler süren stüdyo çalışması sonrasında Akdeniz’in romantizmini beyaz perdeye yansıtan  şarkılara imzalarını attılar

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.