Tüm Zamanların En Büyük Partisi…

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Tüm zamanların en büyük ve en iyi 50’ler gösterisi Rock Around The Clock 29 Eylül - 02 Ekim 2011 tarihleri arasında TİM Show Center’da…

‘A Rocking, rolling, rollercoaster of a show!’ Las Vegas Press: “Bir lunapark treninden farksız, sallandıran, yuvarlandıran bir gösteri!”

Yetenekli şarkıcıları, dansçıları ve müzisyenleri bir araya getiren “Rock Around the Clock”’ın her gösterisinde Rock and Roll klasikleri peş peşe çalıyor ve seyirciler geceyi yerlerinde dans ederek bitiriyor.

Rock Around the Clock, seyirciyi Teddy Boy’ların, geriye taranan ve şekillendirici kremlerle parlatılan saçların, kabarık kloş eteklerin ve mavi süet ayakkabıların dönemine yolculuğa çıkartıyor.

Dünyanın dört bir yanında hayranlıkla alkışlanan grubun şovu heyecanlı bir müzik kutusunu andırıyor.  Bu unutulmaz gösteride, Buddy Holly, Bill Haley and His Comets, Chuck Berry, Fats Domino, Elvis Presley, The Platters ve Jerry Lee Lewis gibi sanatçılar sayesinde ünlü olan müzikler ile Great Balls of Fire,  Jail House Rock, Blueberry Hill, Shake Rattle and Roll, Good Golly,  Miss Molly, Johnny B. Goode ve daha birçok sanatçının unutulmaz şarkıları seyirciyle buluşuyor.

Siz de 1950’lerin büyüleyici müzikleriyle dans etmek istiyorsanız 29 Eylül - 2 Ekim 2011 tarihlerinde TİM Show Center’daki bu gösteriyi kaçırmayın…

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.