Sting Bir Kez Daha Geliyor

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Müzik dünyasının efsanevi isimlerinden Sting, 26 Kasım’da bir kez daha İstanbul'da dinleyicileriyle buluşacak.

Sting 2011-2012 Dünya Turnesi’nin ardından, sevilen şarkılarını sadece 5 enstrüman eşliğinde seslendirdiği Back to Bass turnesi ile yeniden Avrupa’da.

Müzik dünyasının efsanevi isimlerinden Sting, en son 2006 yılında da İstanbul’a gelmiş ve Kuruçeşme Arena’da 15 bini aşkın dinleyicisiyle buluşmuştu. Sting, bu konserde sahneden gördüğü manzaraya hayranlığını dile getirmişti. Sanatçı şimdi 26 Kasım’da Ataköy Atletizm Arena’da bir kez daha İstanbul’lu dinleyicileriyle buluşacak.

Sting’in 2011-2012 Back to Bass Dünya Turu, Kuzey Amerika, Avrupa, İngiltere ve Güney Afrika’da olağanüstü beğeni topladı. Bu turnenin, yeni ayağı 7 Kasım’da Strasbourg-Fransa’da başlayacak, Fransa’da ilan edilecek diğer konserlerin ardından Slovakya ve Çek Cumhuriyeti’ndeki performanslarla devam edecek. Bilet satışları 3 Eylül’de başlayacak.

Sting’e bu turne sırasında uzun zamandır birlikte çalıştığı gitarist Dominic Miller, Vinnie Colaiuta (Davul), David Sancious (klavye) Peter Tickell (elektronik keman) ve Jo Lawry’den (vokal) oluşan bir grup eşlik ediyor.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.