SANAT REHBERİ

Sosyal Ağlarda Paylaş:

        Interpol Hayranlarına Müjde…

Amerikalı ünlü indie rock ve post-punk grubu Interpol, 1 Haziran’da Küçükçiftlik Park, Maçka’da düzenlenecek tek bir konser için İstanbul’da!

Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip New York’lu topluluk, sağlam sahne performansları ve klasikleşmiş parçalarıyla bu tek konserde rock müzik severlerle buluşacak.

Radyo Eksen’in desteğiyle gerçekleşecek, uzun zamandır heyecanla beklenen Interpol konserinin özel konuğu ise Türkiye’nin başarılı rock gruplarından Mor ve Ötesi.

Interpol konserinin biletleri Biletix üzerinden satışta!

  • Cemil Topuzlu Açık Hava Konserleri Başlıyor!

Yılın ilk açıkhava konserleri başlıyor.  “TNT Yaz Konserleri 2011”, 07-17 Haziran tarihleri arasında birbirinden ünlü sanatçıları, müzikseverlerle bir araya getirecek. 

Süperstar Ajda Pekkan 7 ve 17 Haziran Tarihlerinde Açıkhavayı Sallayacak…

Geçen sene verdiği muhteşem konserlerle 2010 yazına damga vuran Türk Pop Müziğinin süperstarı Ajda Pekkan, 2011 yazının ilk konserinde yeni albümünün tanıtımını da gerçekleştirecek.

Bülent Ortaçgil Açıkhava’da
Gitarist, söz yazarı, besteci Bülent Ortaçgil “TNT Yaz Konserleri 2011” kapsamında 10 Haziran günü Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda İstanbullulara unutulmaz bir gece yaşatacak.

Ferhat Göçer 10 Tenor İle Sahnede

11 Haziran’da Ferhat Göçer 10 Tenor ile birlikte sahne alacak. Ferhat Göçer’e 10 Tenor ile birlikte, 60 kişilik orkestra ve koro eşlik edecek. 10 Tenor ve koronun eşsiz yorumları ile Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’ndan, Verdi Korolarından seçme eserlerin, Rus Halk Şarkılarından Napolitenlere ve Ferhat Göçer’in dinlenme rekorları kırmış hit şarkılarının melodileri yükselecek.

Açıkhava’da Serdar Ortaç Rüzgarı Esecek

Türk Pop müziğinin güçlü sesi Serdar Ortaç, eski ve yeni şarkılarını 16 Haziran günü Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda hayranları için seslendirecek.

Açıkhava Kenan Doğulu ile Coşacak

Eski ve yeni tüm şarkılarıyla sürprizlerle dolu bir gece yaşatacak olan Kenan Doğulu 15 Haziran günü Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenlerini bekliyor.

  • Ricky Martın Fırtınası Türkiye’de

“Musica Alma Sexo” Dünya Turnesi’nin Avrupa Ayağı,  Istanbul’da başlıyor !

Bir kez daha bütün dünyayı kasıp kavurmaya hazırlanan Ricky Martin fırtınası, 18 Haziran Cumartesi Turkcell Kuruçeşme Arena, 20 Haziran Pazartesi Bursa Festivali'nde...

1998 yılında Türk dinleyicisine 4 dev konser veren Ricky Martin, bu kez de performans sergileyeceği muhteşem iki konser ve sahne şovları ile çok sayıdaki Türk hayranı ile bir araya gelecek.

1991 yılından beri solo kariyerine devam eden Porto Rikolu pop şarkıcısı dünya çapında 70 milyon albüm satışı ABD ve Latin bilboardlarında 21 kere top on listelerinde başarılı bir şekilde yer alabilmiş, sekiz kere birinciliği elde etmiştir.

  • Amy Winehouse Türkiye’de

Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en muhteşem seslerden biri olarak kabul edilen, 5 Grammy sahibi İngiliz müzisyen Amy Winehouse Türkiye’de!

20 Haziran Pazartesi akşamı Maçka Küçük Çiftlik Park’ta gerçekleşecek yılın en ses getirecek konserinde; Amy Winehouse eski ve yeni parçalarıyla nefes kesecek bir performans için İstanbullu hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Soul müziğin divası olarak kabul edilen, müziğinde R&B, caz ve funk öğelerine de yer vererek bu türleri tekrardan müzik dünyasına kazandıran eşsiz bir yetenek olan 28 yaşındaki genç sanatçı Amy Winehouse, son dönemde İngiltere’den çıkan Duffy ve Adele gibi müzisyenler için de en önemli ilham kaynaklarından biri oldu.

Şu an birçok önemli ismin de içinde yer aldığı yeni albüm projesi için sıkı bir çalışma sürecinde olan ve çok uzun süredir heyecanla Türkiye’ye gelmesi beklenen Amy Winehouse, yeni albümünün tanıtım turnesi kapsamında 20 Haziran’da tek bir konser vermek için Türkiye’ye geliyor.

  • James Blunt İki Konser İçin Geliyor…

 “Goodbye My Lover”, “You’re Beautiful”, “High” ve “Stay The Night” gibi müthiş parçalarıyla kısa zamanda Dünya çapında bir superstar olan James Blunt iki dünya turnesi sonrasında yepyeni albümü “Some Kind of Trouble” ile ilk kez Türkiye’de…

24 Haziran İstanbul Küçükçiftlik Park - 25 Haziran İzmir Arena’da Türkiye’nin dört bir yanından on binlerce müzikseverin katılımıyla bu büyük buluşma gerçekleşecek.

“Kendimi bir roller-coaster’da gidiyor gibi hissediyorum” diyor James Blunt. İki albüm, iki dünya turnesi ve 18 milyonluk albüm satışı sonrasında dünyada pek az kişinin deneyimleyebileceği bir yolculuğa çıkan sanatçı yepyeni albümü “Some Kind Of Trouble” ile eve geri dönüyor.

James Blunt, iki Brit, iki World Music, iki MTV Video Müzik, bir MTV Avrupa Müzik ödülü ve 5 Grammy adaylığı olmak üzere sayısız ödülü de evine götürmeyi başardı.

Tur otobüsüne atlayıp turne yollarına düşmeyi dört gözle bekleyen James Blunt 24 Haziran akşamı İstanbul Küçükçiftlik Park’ta ve 25 Haziran akşamı İzmir Arena’da tüm Türkiye’den bir araya gelecek hayranlarıyla buluşacak.

  • Jamiroquai Kuruçeşme Arena'da Sahnede

İngiliz Funk Grubu “Jamiroquai", 26 Haziran'da Turkcell Kuruçeşme Arena, İstanbul'da!

Grup ana vatanı olan İngiltere'de istikrarlı bir yol çizerek, dünyanın her yerinde listelerin üst sıralarında yer almayı başardı. 70'lerin müziğini house ritimleriyle birleştirdi. Grup kurulduktan sonra üyelerinde sık sık değişiklikler yaşansa da liderleri Jamiroquai aynı zamanda beste yapan ve şarkı söyleyen Jason Kay hep aynı kaldı. Acid Jazz, Jamiroquai'nın ilk single'ı olan "When You Gonna Learn"ü 1992 yılında piyasaya çıkardı.

"Dynamite" adlı son albümleri 2005 senesinde piyasaya çıktı. Albüm İspanya, İtalya, Costa Rica, İskoçya, New York, Los Angeles ve Jamiroquai'a ait olan Buckinghamshire stüdyolarında hazırlandı ve kaydedildi. Jamiroquai, uzun bir aradan sonra, bir kez daha Türkiye'deki hayranları ile buluşacak. Konser 26 Haziran'da Turkcell Kuruçeşme Arena'da.

  • Turkcell Kuruçeşme Arena Konserleri

Yaz sezonunun açılmasıyla Turkcell Kuruçeşme Arena sahnesi de konserler maratonuna başladı.

Haziran ayında dünyaca ünlü isimleri ağırlayacak olan İstanbul boğazında, sevilen sanatçılarımız da sevenleriyle buluşacak. Teoman 21 Haziran’da Suzan Kardeş 23 Haziran’da da Yalın 30 Haziran’da eski ve yeni tüm şarkılarıyla müzikseverlerle Kuruçeşme’de buluşacak.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.