SANAT REHBERİ

Sosyal Ağlarda Paylaş:

 

Yalın, akustik bir konserle Matine 216 Sahnesinde!

Kendine özgü sesi ve tarzı ile Türk pop müziğinin öne çıkan ismi Yalın, 6 Mayıs Cuma akşamı Matine 216’da vereceği akustik konser ile hayranlarına buluşuyor.

Yeni müzik projelerinin çalışmaları için bir süredir Londra’da bulunan Yalın, uzun bir aradan sonra İstanbul’a Matine 216’da vereceği akustik konser için geliyor. Bugüne kadar çıkardığı albümlerinden en sevilen şarkılarını seslendireceği gecede, hayranları bambaşka bir Yalın konseri deneyimi yaşayacak.

Gripin Jolly Joker Balans’ta

Rock müziğin en başarılı performans gruplarından Gripin, 3. stüdyo albümleri “M.S. 05 03 2010”u söz, beste ve yorumlarıyla eski albümlerine oranla daha olgun bir albüm olarak değerlendiriyor.

Çalışmanın çıkış tarihi olan 5 Mart 2010’dan da esinlenen grup üyeleri her açıdan kendi “milat”ları olarak tanımladıkları albümün adını “M.S. 05 03 2010” olarak belirlediler.

Albümün çıkış şarkısı olan “Durma Yağmur Durma”nın video klibi ile de büyük beğeni toplayan Gripin, geçmişten günümüze birbirinden seçkin parçaları ile Jolly Joker Balans sahnesinde.

Işın Karaca, “Arabesque - 2: Geçmiş bize yakışıyor”

Güçlü sesi ve yorumuyla Işın Karaca, “Arabesque” albümünün 2. serisi “ Arabesque – 2: Geçmiş Bize Yakışıyor”dan parçaların yanı sıra eski parçalarını da seslendireceği konseriyle 13 Mayıs’ta Jolly Joker Balans sahnesinde.

1960’lı yıllarda başlayan toplumun her katmanını etkilemiş, iz bırakan, asla varlığı inkar edilemez arabesk şarkıları, Işın Karaca’nın muhteşem yorumu ve güçlü sesi ile “geçmiş, geçmemiş hiç” ve “Geçmiş bize yakışıyor” şarkılarıyla sahnede…

 

 

 

Seyhan Güler “Türkülerle Şarkılarla Büyüdük” 3.üncü konseri Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezinde 

 

21 Mayıs Cumartesi günü saat:20.00 de başlayacak olan “Türkülerle Şarkılarla Büyüdük” konserinde günümüze kadar gelen türkülerimizi, sanat müziğimizin nostaljik eserlerini, günümüzün popüler nostaljik pop müzik eserlerini ve kendi albümünde yer alan türkülere konserinde yer verecek olan Seyhan Güler tüm sevenleri ve hayranlarıyla İstanbul Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezinde buluşuyor.

 

 

 

 

 

Bir kez daha Deep Purple

Müzik dünyasının tartışmasız efsane gruplarından biri olan Deep Purple, 100 milyonu geçen albüm satışlarıyla müzik dünyasındaki efsanelerini Guinness Rekorlar Kitabı'na da taşıdı. Grup dünya çapında verdiği muhteşem konserlerine hiç hız kesmeden  devam ediyor. Deep Purple'ı bir kez daha izlemek isteyenler; 18 Mayıs günü Küçükçiftlik  Park'a…

Hooverphonic ve Deus Salon'da

Hooverphonic, 'The Night Before' albümünden  sonraki Avrupa turnesinin İstanbul ayağını Salon'da vereceği iki konserle gerçekleştirecek. Onuncu yılını 2006'da yayımlanan bir 'best of' ile kutlayan grubun albümünün satışı bir milyonu aşmıştı. Grup, 17 ve 18 Mayıs günleri Salon'da olacak. Alternatif rock sahnesinin Belçika şubesi olarak da tasvir edebileceğimiz Deus ise 20 ve 21 Mayıs tarihlerinde Salon'da izleyicileriyle buluşacakHayranlarının yıllardır dört gözle beklediği bir hayal sonunda gerçek oluyor.

Roxette Geri Dönüyor

Hayranlarının yıllardır dört gözle beklediği bir hayal sonunda gerçek oluyor.

Roxette, müzik kariyerine verdiği uzun ara sonrasında yeniden biraraya gelerek 25 Mayıs gecesi Küçükçiftlik Park’ta ilk kez Türkiye’deki müzikseverlerle buluşuyor.

Marie Fredriksson’ın 2002’de geçirdiği beyin tümörü operasyonu sonrasında iyileşme sürecini tamamlamasıyla ROXETTE 2011’de yepyeni bir albüm ve dünya turnesiyle hayranlarıyla yeniden buluşuyor. 25 Mayıs gecesi Küçükçiftlik Park’ta yıllardır dört gözle beklenen bu müthiş buluşmayı kaçırmayın…

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.