SANAT REHBERİ

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Minik Kalpler İçin Söyleyecek

Candan Erçetin, Doğa Koleji ve Türk Kalp Vakfı'nın birlikte imza attıkları 'Çocuklar İçin Çıktık Yola' projesi için, 29 Ocak'ta İstanbul Kongre Merkezi'nde yardım konseri verecek.

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla, 30 bin çocuğa kalp taraması yapılacak proje kapsamında, ilköğretim çağındaki öğrenciler ve velileri, kalp sağlığı konusunda bilinçlendirilecek.

 

Mariza Fado Tradicional

Bu ay İş Sanat’ın dünya müziği kuşağında bir Portekiz rüzgârı esiyor. Fadonun simgeleşen ismi Mariza son albümü Mariza Fado Tradicional’in tanıtım turnesi kapsamında yeni şarkılarıyla İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.

Müzik yaşamında bol prestijli ödüllere layık görülen Mozambik asılı Mariza, Grammy ödüllerine de aday gösterilen ilk Portekizli sanatçı… İş Sanat Kültür Merkezin’de 2 Şubat’ta gerçekleşecek konser saat 20.00’de başlayacak.

 

 

Fatih Erkoç Kerem Görsev Trio Konserleri Devam Ediyor

Müzik severler ve özellikle caz severlerden büyük ilgi gören Fatih Erkoç&Kerem Trio Live Performances 10 Şubat akşamı 20:30’da Caddebostan Kültür Merkezi'nde seyirciyle tekrar buluşacak.

Canlı performansta Fatih Erkoç'un yorumuna piyanoda Kerem Görsev, davulda Cengiz Baysal, kontrbas' da Kağan Yıldız eşlik edecek.

Bostancı’da Konserler Devam Ediyor!

Bostancı Gösteri Merkezi iki ünlü ismi ağırlamaya hazırlanıyor.

Zülfü Livaneli tüm zamanlarda en çok sevilen şarkılarıyla bir kez daha 11 Şubat’ta Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinde olacak… Ardından Sevgililer Günü nedeni ile özel olarak Ferhat Göçer sahnede olacak. Sanatçı 12 Şubat’ta en sevilen şarkılarını seslendirecek.  

Sıla, İlk İstanbul Konseri 12 Şubat’ta

“Konuşmadığımız Şeyler Var” albümüyle iyi bir çıkış yakalayan Sıla ilk İstanbul konserini 12 Şubat’ta veriyor.

Sevgililer gününe özel bir konseptle yaklaşık 5000 kişilik elit bir müziksever topluluğuyla buluşacak olan sanatçı “Aşk’a Dair ‘Konuşmadığımız Şeyler Var’” konseptiyle Lütfü Kırdar Rumeli Salonu’nda İstanbullu müzikseverlerin karşısına çıkacak.

Jay Jay Johanson Sevgililer İçin Geliyor!

Farklı vokali ve piyanosu ile Jay-Jay Johanson, 14 Şubat gecesi Bronx Pi Sahne’de olacak.

İsveçli müzisyen Jay Jay Johanson, 1996’da çıktığı müzikal yolculuğunda, 2’si soundtrack albümü olmak üzere 10 stüdyo albümü çıkardı. Genellikle jazzy, trippy vokaliyle yarattığı karanlık atmosfer ile dikkat çeken müzisyen, albümlerindeki müzikal derinliği her albümde daha çok arttırdı ve yarattığı melankolik şarkıların yanında müziğine alışık olmadığımız bir neşe kattı.

Tüm albümlerinden ve farklı sanatçılardan, 14 Şubat için, özenle seçilmiş aşk şarkılarını seslendirecek olan Jay-Jay Johanson Bronx Pi Sahne’de olacak.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.