Sağlığı Olumlu Yönde İlerliyor

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhehimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, 14 Mart Pazartesi gününden beri yoğun bakım servisinde tedavisi sürdürülen sanatçı İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu ile ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Uğradığı silahlı saldırının ardından yaklaşık bir haftadır yoğun bakımda tedavi altında bulunan İbrahim Tatlıses'in doktorları sanatçının durumunun iyiye gittiğini açıkladı. Tatlıses'in tedavisini yürüten Acıbadem Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu sanatçıya bugün itibariyle müzik dinletilmeye başlandığını söyledi.

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhehimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, 14 Mart 2011 Pazartesi gününden beri yoğun bakım servisinde tedavisi sürdürülen sanatçı İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu ile ilgili olarak bir açıklama yaptı. Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, sanatçının sağlık durumuna ilişkin "Sanatçı İbrahim Tatlıses'in yaralanmasının ve ameliyatının ardından bir hafta geçti. 

Bu süreçte tedavisini sürdüren ekip lideri Prof. Dr. İlhan Elmacı'nın verdiği bilgiye göre, hastanın durumu olumlu bir şekilde ilerlemektedir" bilgisini verdi. Çuhadaroğlu Tatlıses'in her geçen gün olumlu gelişme gösterdiğini sözlerine ekleyerek "Bugün yapılan kontrollerde de sürecin iyi yönde gittiği izlenmektedir. Yoğun bakım servisinde tedavisi süren sayın Tatlıses'e bugün itibariyle müzik dinletilmeye başlanmıştır" dedi.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.