Nilüfer ve ‘Rock’çılar Aynı Sahnede

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Nilüfer, ‘12 Düet’ adlı albümünde düet yaptığı rock şarkıcılarla ‘Aile İçi Şiddete Son’ kampanyası kapsamında sahneye çıktı.

Nilüfer, ‘Aile İçi Şiddete Son’, kampanyası kapsamında İstanbul Kongre Merkezi’nde konser verdi. Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde, şiddet mağduru kadınlar için sahneye çıkan Nilüfer’e, Şebnem Ferah, Yüksek Sadakat, Malt, Gece Yolcuları, Ogün Sanlısoy, Badem, Hayko Cepkin, Candaş/ Cingi/ Ruacan, Rashit, TNK ve 4x4 eşlik etti.

Konserde, Acil Yardım Hattı’nı aylarca ayakta tutmaya yetecek kadar gelir elde edildi. Her şarkı öncesi kıyafetini değiştiren Nilüfer, ‘Erkekler Ağlamaz’ şarkısını birlikte söylediği Şebnem Ferah’a övgüler yağdırdı. Böyle bir kampanyanın içinde olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Nilüfer, “Aile içi şiddet için lütfen ücretsiz hatları arayalım ve ailemize saygı gösterelim” dedi.

Bu yıl Almanya’da düzenlenecek 56. Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi temsil edecek olan Yüksek Sadakat grubu, Nilüfer’le “Göreceksin Kendini” adlı şarkıda düet yaptı.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.