Nazan Öncel'in Acı Günü

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Türk pop müziği sanatçısı Nazan Öncel’in İzmir’in Karşıyaka İlçesi’nde yaşayan annesi 78 yaşındaki Raziye Hekim, akciğer kanseri nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Hekim, vasiyeti üzerine doğup büyüdüğü Torbalı’da toprağa verildi.

Bir süredir akciğer kanseri hastalığı ile mücadele eden Raziye Hekim, iki haftadır Tepecik Göğüs Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Önceki gece durumu ağırlaşan Raziye Hekim, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, 78 yaşında hayata veda etti. İzmir Torbalı Özbeyli olan Raziye Hekim, vasiyeti üzerine köyünde toprağa verildi. Raziye Hekim, Özbey Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından, Özbey Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenaze törenine çok sayıda çok sayıda vatandaş katılırken, annesinin ölüm haberi üzerine Torbalı'ya gelen ünlü sanatçı Nazan Öncel'in ayakta durmakta zorlandığı görüldü. İki arkadaşının desteği ile cenazeye katılan Nazan Öncel, gözyaşları içinde annesini son yolculuğuna uğurladı.

Müyorbir ailesi olarak Raziye Hekim’e Allah’tan rahmet, değerli üyemiz Nazan Öncel ve tüm ailesine baş sağlığı diliyoruz.

 

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.