MÜYORBİR 11. OLAĞAN GENEL KURUL TARİHİNİN ERTELENMESİNE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Değerli MÜYORBİR Üyeleri, 

Sizlere daha önce posta ve resmi sosyal medya hesaplarımızdan MÜYORBİR 11. OLAĞAN GENEL KURULU’nun 21 Nisan 2021'de MÜYORBİR birlik merkezinde, çoğunluk sağlanamazsa 28 Nisan 2021'de HALİÇ KONGRE MERKEZİ’nde yapılacağını duyurmuştuk.

Ancak pandeminin anormal yükseliş seyrine girmesi, üyelerimizden gelen “Toplantının yapılmaması" yönündeki dilekçeler, meslek birliğimize gelen telefonlar, katılım durumumuzla ilgili anket sonuçları ve de Genel Kurulu sizlere duyurduktan sonra T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü’nden gelen 25.03.2021 tarihli, AĞUSTOS ayı sonuna kadar Genel Kurulu erteleyebileceğimize ilişkin yazıya da dayanarak MÜYORBİR 11. OLAĞAN GENEL KURULU’nun ertelenmesine yönetim kurulu olarak oy birliğiyle karar verdik.

Salgının gidişatına göre T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın bize tanıdığı süre içerisinde, açık alan seçeneğimizin de olabileceği, hiçbirinizin sağlığını riske atmayacak bir ortamda yapmayı hedeflediğimiz yeni Genel Kurul tarihimizi sizlere duyuracağız.

 

Sağlıklı günler dileriz.

MÜYORBİR YÖNETİM KURULU

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.