MÜYORBİR 11. OLAĞAN GENEL KURUL HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Sayın Üyemiz,

 

Genel Kurulun yapılacağı salon içerisinde COVID – 19 Koronavirüs ile Mücadelede Kontrollü Normalleşme Süreci tedbirleri kapsamında T.C İstanbul Valiliği ve İl Hıfzıssıhha Meclisi’nin kararları doğrultusunda tüm hijyen koşulları sağlanacak ve oturma düzeninde sosyal mesafe şartı uygulanacaktır.

 

Girişler HES kodu ile yapılacak olup HES kodu olmayan üyelerimiz içeri alınmayacaktır. Üyelerimizin mümkünse çift maske ve mesafe kurallarına riayet etmesi mutasyonlu virüs riski ve korunma açısından büyük önem arz etmektedir.

 

Genel kurula katılacak TÜM asıl üyelerin yol ücreti, fatura/makbuz karşılığında banka hesaplarına yatırılacaktır.İstanbul’da ikamet eden asıl üyelerimizin de yol ücretleri pandemi nedeniyle MÜYORBİR tarafından karşılanacaktır.

 

İstanbul dışında ikamet eden asıl üyelerimizin genel kurula katılım için oluşacak konaklama masrafları fatura/makbuz karşılığında banka hesaplarına yatırılacaktır.

 

Yol ve konaklama masrafı ödemesi için üst limit 2.500 TL’dir.  

 

COVID – 19 Koronavirüs nedeniyle genel kurul salonuna asıl üyeler dışında kimse alınmayacaktır. Bu nedenle üyelerimizin genel kurul salonuna menajerleri vb herhangi bir kişi getirmemeleri gerekmektedir.

 

 

Göstereceğiniz özene şimdiden teşekkür ederiz.

 

 

MÜYORBİR-MÜZİK YORUMCULARI MESLEK BİRLİĞİ

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.