Kültür ve Turizm Bakanlığından Maddi Destek

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Değerli Üyelerimiz, 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, geçtiğimiz günlerde müzik meslek birlikleri, çeşitli dernek ve sendikalarla gerçekleştirdiği toplantılarda; salgın döneminde temel ihtiyaçlarını karşılayamayan yorumcu, eser sahipleri, müzisyen ve müzik emekçilerine 1.000 TL maddi destek yapacağını açıklamış ve müzik meslek birliği üyelerinin destekten faydalanabilmesi için üyesi olduğu meslek birliğinden proje oluşturulması istenmiştir. 

Talep edilen proje kapsamında; üyelerimizin verilecek mali destekten faydalanabilmesini sağlamak amacıyla; 

Değerli üyelerimizin “İlk Sahne İlk Alkış” tecrübelerini yazılı olarak (varsa fotoğraflarını da ileterek) kurumumuza sunmalarını ve bu amaçla toplanan tüm paylaşımların hem dijital hem baskı suretiyle kitap haline getirilmesine Yönetim Kurulumuz tarafından karar verilmiş olup projemiz bakanlığa sunulmuştur.

 

“İlk Sahne İlk Alkış” Projesi’ne katılım için başvuru adımları şu şekildedir; 

İlk sahne tecrübenizi/anınızı anlatan yazınızı ve varsa fotoğrafınızı posta yoluyla veya mail yoluyla gönderiniz.

 

Mail adresi       : proje@muyorbir.org.tr

 

Posta adresi    : MÜYORBİR Müzik Yorumcuları Meslek Birliği Harbiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Dörtler Apt. No.42 K:2 Elmadağ Şişli İstanbul

  • Not: kargolarınızı karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. 

 

Belirtilen tarihler arasında projeye katılan üyelerimizin bilgileri Aralık ayı sonunda T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na iletilecektir. Başvurunun Bakanlık tarafından değerlendirilmesi sonrasında 1.000 TL tutarındaki mali destek, meslek birliğimiz kanalı ile banka hesap numaralarınıza yatırılacaktır.

 

Başvuru başlangıç tarihi     : 16/12/2020

Başvuru bitiş tarihi              : 25/12/2020

 

  • Birden fazla kurum üyeliği olan üyelerimiz sadece tek bir kurum (meslek birliği, dernek, sendika vb) üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Örneğin; aynı zamanda MESAM ve MSG üyeliği bulunan bir kişi kurumlardan birini tercih etmek durumundadır.

 

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.