Jennifer Lopez Geliyor

Sosyal Ağlarda Paylaş:

 

Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez “Dance Again” turnesi kapsamında ilk kez Türk hayranlarıyla buluşacak. 71 konserlik son turnesi kapsamında ilk defa, aynı şehirde 3 kez konser verecek olan sanatçı 14 - 16 ve 17 Kasım tarihinde sahne alacak...

Her yaştan milyonlarca hayranı olan Lopez,  görkemli bir sahne şovu sunacağı konserde, dünya listelerinde uzun süre ilk sırada kalan ''On The Floor'' şarkısının yer aldığı ''Love'' albümünün yanı sıra, sevilen parçalarını da seslendirecek.

Ünlü popstar, geçen ay Panama'da başlayan ''Dance Again'' turnesi kapsamında Ülker Sports Arena'da sahne alacak. Konserin biletleri, 6 Ağustos'ta satışa çıkacak.

Müzik kariyeri boyunca 7 albüm çıkaran Jennifer Lopez'in albüm satışları, 1999 yılındaki parlak çıkışından bu yana dünya çapında 55 milyona ulaştı.

2001 yılında rol aldığı ve Amerika'da en çok izlenen film olan ''The Wedding Planner'' ile büyük bir başarı elde eden yıldız, aynı yıl ''J. Lo'' albümüyle Billboard Top 200 listesinde ilk sıraya yerleşti.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.