İbrahim Tatlıses Evlendi

Sosyal Ağlarda Paylaş:

İbrahim Tatlıses Evlendi

İbrahim Tatlıses (59) tedavi gördüğü Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nde nikah masasına oturdu. İkinci kez nikah masasına oturan ünlü türkücü, 12 yıldır birlikte olduğu Ayşegül Yıldız'la (30) hayatını birleştirdi.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün kıydığı nikahta, nikah şahitliğini işadamı Yüksel Çağlar ile Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yaptı. Çiftin nikahına sadece yakın dostları katıldı.

Sarıgül, saat 20.45'te kıyılan nikaha az sayıda kişinin katıldığını aktardı. Tatlıses'in çok mutlu ve sağlıklı olduğunu söyleyen Sarıgül, Tatlıses'e mutluluklar diledi. Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı da babasının bir süre daha hastanede kalacağını belirtti. Ahmet Tatlı, İbrahim Tatlıses'in sağlık durumunun ve moralinin yerinde olduğunu ifade etti.

"Başbakanımız Yuvam Olması Gerektiğini İma Etti"

İbrahim Tatlıses nikah sonrası yaptığı açıklama şunları söyledi:

Sayın Başbakanımızın beni ziyareti esnasında yaptığımız sohbette, Başbakanımız artık benim bir yuvam olması gerektiğini sözleriyle ima etti. Bu ima zaten düşündüğüm bir yuvayı gerçekleştirmeme sebep oldu. Bugün de bu evlilik akti için sayın başkanım Mustafa Sarıgül şeref verdiler, bu hayırlı olayı gerçekleştirdiler. Şahitlerimiz Fatih Terim ve Yüksel Çağlar dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayrıca böyle bir mutlu günü tüm dostlarımla ve beni seven halkımla paylaşmak isterdim. Maalesef ülkemizin şu andaki konjektörü buna müsait olmadığından mütevazi bir şekilde gerçekleştirmek durumunda kaldım.

Bu mutlu günümde yanımda olan ailem ve çocuklarıma, dostlarıma, ekibime ve tüm sevenlerime teşekkür ederim.

Saygılar İbrahim Tatlıses

Müyorbir ailesi olarak değerli sanatçı İbrahim Tatlıses'e mutluluklar diliyoruz...

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.