GİTARİSTLER AYNI SAHNEDE...

Sosyal Ağlarda Paylaş:

"Ülkemizin yetiştirdiği en iyi gitaristler aynı sahneyi paylaşıyor!

Türk rock sahnesinin başarılı gitaristleri Gür Akad ve Cem Köksal, Alpay Şalt, Çağatay Ateş, Bülent Güven ile Gitarizma olarak adlandırdıkları bir proje grubu kapsamında buluştular. Farklı konserlerde farklı konuk gitaristler ile sahne alacak.

Kurtalan Ekspres’ten tanıdığımız Gür Akad ve yaptığı çalışmalarla yurtdışında da kabul gören sanatçılardan Cem Köksal, Gitarizma’nın ilk ayağında solo çalışmaları ve Bulutsuzluk Özlemi’nden Serdar Öztop’u konuk ediyor.

Proje’nin temelleri 2005 yılında atılmış olmasına rağmen uygulaması 2012 yılında başlayacak.

Gitarizma, yurtdışında Al Di Meola ve Joe Satriani gibi isimler tarafından denenmiş ve beğeni toplamış 3 gitarist gösterisinin Türk versiyonu sayılabilir. Konserlerde farklı konuk gitaristlerle karşılaşmanız sürpriz olmasın! Zaman içerisinde sahnede olması muhtemel gitaristler arasında Cenk Eroğlu, Metin Türkcan gibi isimler var.

Açılışı 10 Ocak Shaft Club, 28 Ocak Romeo Juliet İstanbul, 11 Şubat Ankara Crossroads Çayyolu konserleri ile yapacak ekibin konser tarihlerinden haberdar olmak için Gitarizma Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.