Evita Müzikali Türkiye’ye Geliyor!

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Avrupa turnesi kapsamında İsviçre, Avusturya ve Almanya'da gösterilen 'Evita' müzikali; 12-24 Nisan tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde sahnelenecek.

Dünyanın en seçkin müzikallerinden biri olan ve 20'nin üzerinde ödüle layık görülen Tim Rice ve Andrew Lloyd Webber’in müzikali 'Evita', İstanbullu sanatseverlerle bir araya gelecek.

Eva Peron'un Hayatı Anlatılıyor

İstanbul Kongre Merkezi'nde 16 gösteri sunacak olan 'Evita' müzikali, Arjantin'in eski devlet başkanlarından Juan Peron'un eşi Eva Peron'un hayatını, Eva Peron'un hayat hikayesini, gençlik yıllarından başlayarak muazzam bir zenginlik, güç mücadelesi ve sonunda azizelik mertebesine yükselişine kadar, tüm yönleriyle anlatıyor. Tim Rice'ın şarkı sözleri ve Lloyd Webber'in müzikleri eşliğinde görkemli bir şovla anlatıyor. Tüm dünyada; tiyatro, sinema ve müzikal olarak defalarca sanatseverlerin beğenisine sunulan gösteri, göz kamaştırıcı kostümleri, dansları ve müzikleriyle izleyenleri büyülüyor.

'Don't Cry For Me Argentina'

Müzikalin dünyaca ünlü şarkısı 'Don't Cry For Me Argentina'yı daha önce aralarında Madonna, Sinead O'Connor, Joan Baez, Shirley Bassey, Olivia Newton John ve Tom Jones'un da olduğu pek çok ünlü seslendirmişti.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.