Ercan Avşar, sevgililer gününde hüzünlendirecek

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Son zamanların en çok dinlenen yorumcusu Ercan Avşar’dan hayranlarına sevgililer günü hediyesi!

Müzik listelerinde ilk beşteki yerini koruyan Avşar, son hitti olarak adlandırdığı "Benim Adım Hüzün" adlı single çalışmasını 14 Şubat 2015’de tüm dijital platformda sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Tüm eğlence mekanlarında şarkıları hitt olan Avşar, vokallerinde Merve Özbey’in bulunduğu son çalışması ‘Benim Adım Hüzün’ün söz yazarının Kartal Cezaevi müdürü Sedat Erdoğdu olduğunu belirterek "Bu parça bir çok sürprize ve yeniliğe ev sahipliği yapıyor." dedi.

Bestesi Sinan Özşeker’e ait ‘Benim Adım Hüzün’ şarkısının yönetminliğini ise Zülfü Livaneli’nin Veda filmine imzasını atan ünlü Alman yönetmen Peter Steuger üstlendi.

21 kişilik Sinemakadraj ekibi tarafından çekimleri dört günde ve on iki ayrı semtte gerçekleşen klibin yönetmeni Peter Steuger "Ercan farklı biri. Sürekli heyecanlı ve enerjisini yüksek tutmasını bilen biri. İnanıyorum ki yaptığı çalışmalar halkı tarafından sahiplenilecektir." dedi.

Daha önceki single çalışmalarında Ozan Çolakoğlu ile de çalışan Ercan Avşar, 14 Şubat sevgililer gününe ‘Benim Adım Hüzün’le girecek.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.