EN YENİ ALBÜMLER

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Sıla ''Konuşmadığımız Şeyler Var''

Kendi adını taşıyan ilk albümü ve ardından ''İmza''sı ile kariyerine devam eden Sıla, yeni albümü ''Konuşmadığımız Şeyler Var'' ile yeniden dinleyicisiyle buluşuyor. Başarılı vokal performansı ile olduğu kadar kendi imzasını taşıyan şarkılarıyla kendisine özel bir yer edinen şarkıcının yeni albümü müzik marketlerde yerini aldı. 12 şarkıdan oluşan albümde söz ve müzikler yine ağırlıklı olarak Sıla ve Efe Bahadır'a ait. Albümün en dikkat çeken bir diğer şarkısı “Zamanında", Sıla ve çocukluk arkadaşı Gözde Kansu'nun ortak çalışması olarak kendini gösteriyor.

Albümünü piyasaya çıkarmadan  ''Acısa da Öldürmez'' isimli şarkısını internet sitesinden dinleyicilerinin beğenisine sunulmuş ve iki saat içinde 500 bin kişinin sayfayı ziyaret etmesi, sitenin çökmesine neden olmuştu.

Erol Evgin'den Mini Albüm

Türk pop müziğinin özel isimlerinden Erol Evgin yaklaşık altı yıllık bir aranın ardından yeni albümü ile müzik severlerle buluşuyor.2 yeni şarkıdan ve iki versiyondan oluşan mini albüm Emi etiketi ile yayınlanıyor. Müziği Murat Evgin’e, sözleri Dr.Selma Çuhacı ve Murat Evgin'e ait ''Yeni Yıla Sensiz Giriyorum'' ve müziği Murat Evgin'e sözleri Erol Evgin'e ait ''Sensiz Olmuyor'' şarkıları albümde yer alıyor.

 

 

 

 Karagöz ve Hacivat

Haluk Levent, 4,5 yıl aradan sonra yeni bir albümle müzikseverlerin karşısına çıktı.

“Karagöz ve Hacivat” adını taşıyan 15. Solo albümünde kendisine ait 6 bestesi bulunan Haluk Levent, çalışmanın ilk konserini de geçtiğimiz gün Lefkoşa’da verdi. Şarkıcı konser sonrası şarkıların çok beğenildiğini söyledi.

 

 

 

'Hayatın Anlamı’ Aslı’dan

Dördüncü stüdyo albümü ''Büyüdük'' ile dinleyici ile geçtiğimiz aylarda buluşan ve artık adının yanında soyadını kullanmaya başlayan Aslı Gökyokuş,yeni klibini müzik severlerle buluşturdu.Sözü ve müziği Erdal Yıldırım'a ait ''Hayatın Anlamı'' şarkısına Şenol Korkmaz yönetmenliğinde Fransa'nın Normandiya bölgesinde çekilen klipin çekimleri dört gün sürdü.Uzun yıllardır kızıl saçları ile görmeye alıştığımız Aslı,yeni klipinde siyah saçlarıyla da dikkat çekti.

2 Yeni Şarkıyla Emre Altuğ

Çifte Kavrulmuş" ve "Sev Diyemem" adlı 2 duygusal şarkıyla yaz aylarında sevenlerine sürpriz yapan Emre Altuğ, bu şarkılarla çok sevildi. Özellikle sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı'ya ait olan "Çifte Kavrulmuş" adlı şarkının başarısından sonra yeniden Soner Sarıkabadayı ile çalışan Emre Altuğ, 2 hafta içinde 2 yeni şarkıyla müzik marketlerdeki yerini alacak.

Yeniden Soner Sarıkabadayı şarkısı ile çıkış yapacak olan sanatçının yeni albümündeki diğer şarkının sözü ve müziği kendisine ait olacak. Yeni şarkılarına çok güvenen Emre Altuğ, iddialı şarkılarla sevenlerini şaşırtmaya hazırlanıyor.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.