Assolistler Yeniden Sahnede

Sosyal Ağlarda Paylaş:

60'lı, 70'li ve 80'li yılların gazino kültürü Bostancı Gösteri Merkezi'nde 'Gazino Show' adlı etkinlikle yeniden yaşatılıyor.

İlk kez geçtiğimiz Aralık ayında izleyici karşısına çıkan “Gazino Show”, yoğun ilgi ve istek üzerine, bir kez daha, 28 Ocak Cumartesi gecesi Bostancı Gösteri Merkezi’nde!

60’lı, 70’li ve 80’li yıllar boyunca eğlence kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan gazinoların kalabalık kadrolu, anlı şanlı eğlencelerini günümüze taşıyan “Gazino Show” büyük ilgi gördü.

“Gazino Show”da tam 12 sevilen isim, Metin Özülkü Orkestrası eşliğinde ardı ardına sahneye çıkıyor. Türk Sanat Müziğinin iki dev isimi Neşe Karaböcek ve Seçil Heper’in birlikte assolistlik yapacağı kadroda, yaptığı sahne showları ile Türk popunun en renkli yorumcularından Seyyal Taner ile birlikte Türk popunun en önemli yorumcuları Berkant, Nur Yoldaş, Ersan Erdura, Tülay Özer, Ercan Turgut, Bilgen Bengü, Funda sahne alırken ve Oryantal Dora bu muhteşem kadroya dahil oluyor.

Büyük orkestra, birbirinden şık, gösterişli solistler, gazino programlarının olmazsa olmazı oryantal dans ve göz kamaştıran assolistler… Bu büyük gazino eğlencesi, 28 Ocak Cumartesi saat:21.00’de tekrar Bostancı Gösteri Merkezi’nde!

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.