Altın Portakal’da Müzikli Geceler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Antalya Büyükşehir Belediyesinin desteği ile Antalya Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen "47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali" programı içinde yer alan, çoğu açık havada verilecek konserler ücretsiz olacak. Manavgat, Antalya, Isparta ve Burdur’da gerçekleştirilecek açık hava konserlerinde, Moğollar, Edip Akbayram, ünlü yönetmen Emir Kusturica ve grubu, Sümer Ezgü, Kıraç, Gökhan Kırdar, Marsis, Emine Akmeşe ve İlke Türkdoğan festival izleyicileriyle buluşacak. Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonunda ise Can Dündar - Fahir Atakoğlu ikilisi sevenleriyle bir araya gelecek.

  1. Altın Portakal Film Festivali içinde yer alan konserler şu şekilde sıralanıyor:

Emir Kusturica & No Smoking 9 Ekim’de

Festivalin açılış konseri 9 Ekim Cumartesi günü AKM önünde, açık alanda gerçekleşecek. Açılış konserinde, Emir Kusturica ve etnik tekno-rock grubu 'No Smoking" geceye renk katacak. Emir Kusturica & No Smoking konseri saat 20.30’da başlayacak.

‘Anadolu Ateşi’

10 Ekim Pazar günü 47. Festival’in açılış korteji bitiminde, Büyükşehir Belediyesi önünde düzenlenecek açılış kokteylini Anadolu Ateşi’nin gösterisi renklendirecek.

Moğollar Manavgat’ta, Sümer Ezgü Döşemealtı’nda 

10 Ekim akşamı saat 20.30’da Manavgat’ta Moğollar, Döşemealtı’nda Sümer Ezgü Altın Portakal için söyleyecek.

Gökhan Kırdar AKM önünde hayranlarıyla buluşacak

11 Ekim Pazartesi akşamı AKM(Atatürk Kültür Parkı)  önünde Gökhan Kırdar hayranlarıyla buluşacak. Film müziklerinden de tanıdığımız, Gökhan Kırdar’ın konseri saat 20.30’da başlayacak.

‘Of Karadeniz’den sonrası Marsis

12 Ekim’de Zafer Mahallesi’nde bulunan ANTKOOP Sitelerinde “Of Karadeniz” filminin bitiminde Marsis grubu sahnede olacak.

Moğollar Isparta’da, Edip Akbayram Burdur’da

13 Ekim’de Saat 18.00’de Edip Akbayram Burdur’da dinleyicileriyle buluşacak. Aynı gün Moğollar’ın Isparta konseri saat 20.30’da başlayacak.

Kıraç AKM önünde

“Anadolu Rock” tarzı müzikler yapan, dizi müziklerinden de tanıdığımız popüler sanatçı Kıraç saat 21.00’de AKM önünde, açık alanda hayranlarına seslenecek.

Festivalin son konserleri

Festivalin son konseri 14 Ekim’de Döşemealtı’nda. 47. Festivalin son gününde Burdur yöresi türkülerinin özgün sesi Emine Akmeşe ve Antalya’da yaşayan genç sanatçı İlke Türkdoğan’ın müzikseverlerle buluşacağı konser saat 20.30’da başlayacak.

Fahir Atakoğlu’nun Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda saat 20.30’da vereceği konserde, 1990 yılından bu yana Atakoğlu’yla birlikte çok sayıda belgesele imza atan Can Dündar da yer alacak.

Festival programına http://www.aksav.org.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.