Serhad RAŞA'dan yeni albüm...

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Serhad Raşa’nın “Yakasız İstanbul” isimli yeni albümü sanatçının 3. Solo çalışması. Lal Prodüksiyon etiketiyle piyasaya çıkan albümde 14 şarkı yer alıyor. Albümde yer alan şarkıların söz ve müzikleri Tunay Bozyiğit’e ait.

Serhad Raşa ve Tunay Bozyiğit özel hayatlarında da iki iyi dost. Dostluklarını ve ortaklaşan hayata bakışlarını pekiştiren bu albümün hayata geçirilmesi sırasında her iki sanatçının da keyif aldığı ortaya çıkan ürünün her detayından anlaşılabiliyor.

"Merhaba” ve “Sen gibi” isimli iki solo albümü bulunan sanatçı, bu kez Anadolu Rock tarzında bir albümle sevenleriyle buluşuyor. Aşk ve İsyanın iç içe geçtiği şarkılardan oluşan albümde İki İstanbul şarkısı da yer alıyor. Güvercin Hrant Dink için yazılmış bir şarkı. Bexrevan Van şehrini anlatıyor.

Şairin aşkı anlatımındaki ustalığı iddialı ve usta yorumu ile birleştiren ve yüreğimize dokunan şarkılar ortaya çıkaran Serhad Raşa; daha sonraki çalışmalarında hayranlarını şaşırtmaya ve müzik yolculuğunda bizlere keyifli tatlar sunmaya devam edecek gibi görünüyor.

Albümde yer alan parçalar:
1-) Kurşun susuşun 2-) Yakasız İstanbul 3-) Ayrılık da sevdadandır 4-) Acıya Gülmek 5-) Eşkıya 6-) Gule 7-)Nefesimi süreyim 8-) İstanbul Ağlıyor 9-) Yavaşça 10-) İstanbul yanar 11-) Aldı Gitti 12-) Bu hayat böyle mi olur? 13-) Güvercin 14-) Bexrevan

Yakasız İstanbul 
Yapımcı: Lal Prodüksiyon
Aranjör: Ayhan Orhuntaş
Prodüktör: Zafer Başaran

Copyright © 2017 Tüm Hakları Müyorbir'e aittir.